Halı sahada bugüne kadar ne için oynadın? Gazozuna, baklavasına, keyfine, belki de sadece spor olsun diye! Şimdi halı sahada bambaşka bir hedefin var. Çünkü burada akıttığın her damla ter, yaptığın her fedakarlık ve verdiğin her nefes kupa için!  ÖNCE GÜVEN...

irtibat: 0532 200 0104
           
1. Hafta 29.10.2017 Pazar
  Skor   Skor
A Grubu     B Grubu  
Saat 2. Nolu Saha Saat 1. Nolu Saha
  16:00 DİRİLİŞ KERKÜK - PİS YEDİLİ 1 - 6   16:30 ARDA MOBİLYA - BARIŞ SPOR 3 - 1
  17:00 DOSTLUK KAZANSIN - TEKİN HALI 5 - 7   17:30 MELEK TEKSTİL - OTTOMAN 6 - 4
  18:00 YÖNTEM KOZMETİK - UĞUR NAKLİYAT 1 - 8   18:30 KARMOD PREFABRİK - MİLTAŞ 13 - 7
                       
C Grubu   D Grubu  
Saat 2. Nolu Saha Saat 1. Nolu Saha
  19:00 SARAY GENÇLİK - TALHA ÇORAP 0 - 13   19:30 ERHAN İPEK BEDİRLER YAPI - FİRST CLASS GRUP 7 - 5
  20:00 ALAZ FOTOĞRAFÇILIK - ORTADAĞ KÖŞK 9 - 3   20:30 ÇALIŞKAN NAKLİYAT - ORHANGAZİ MAH. 1 - 1
  21:00 FIRTINA KARDEŞLER - ORHANGAZİ GENÇLİK 1 - 9   21:30 1453 ÇINARDERE - GÜLLÜBAĞLAR 1 - 1
                       
                     
                       
                       
        HAFTANIN ALTIN KARMASI              
    ÇALIŞKAN NAKLİYAT 1 MURAT KARTAL              
    PİS YEDİLİ 2 ZİYA YAVUZARSLAN              
    ARDA MOBLYA 3 YAHYA KENBEN              
    ALAZ FOTOĞRAFÇILIK 4 SELİM KARAGÖZOĞLU            
    TEKİN HALI 5 ERHAN KUTLAY            
    KARMOD PREFABRİK 6 RAMAZAN ERDOĞAN            
  ORHANGAZİ GENÇLİK 7 SEYFİ YILDIRAK            
   
A Grubu B Grubu
Haftanın Maçı Haftanın Maçı
DOSTLUK KAZANSIN - TEKİN HALI ARDA MOBİLYA - BARIŞ SPOR
Haftanın Oyuncusu Haftanın Oyuncusu
PİS YEDİLİ - HAMZA BÜLBÜL ARDA MOBİLYA - RAHMİ BOZKURT
Haftanın Takımı Haftanın Takımı
UĞUR NAKLİYAT   KARMOD PREFABRİK  
C Grubu   D Grubu      
Haftanın Maçı   Haftanın Maçı    
ALAZ FOTOĞRAFÇILIK - ORTADAĞ KÖŞK   ERHAN İPEK BEDİRLER YAPI - FİRST CLASS GRUP  
Haftanın Oyuncusu   Haftanın Oyuncusu  
ORHANGAZİ GENÇLİK - MUHAMMED KOÇ   ERHAN İPEK BEDİRLER YAPI - İSMAİL SATILMIŞ  
Haftanın Takımı   Haftanın Takımı  
TALHA ÇORAP     ERHAN İPEK BEDİRLER YAPI  
           
       

 

A GRUBU B GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 UĞUR NAKLİYAT 1 1 0 0 8 1 3 7 1 KARMOD PREFABRİK 1 1 0 0 13 7 3 6
2 PİS YEDİLİ 1 1 0 0 6 1 3 5 2 MELEK TEKSTİL 1 1 0 0 6 4 3 2
3 TEKİN HALI 1 1 0 0 7 5 3 2 3 ARDA MOBİLYA 1 1 0 0 3 1 3 2
4 DOSTLUK KAZANSIN 1 0 0 1 5 7 0 - 2 4 BARIŞ SPOR 1 0 0 1 1 3 0 - 2
5 DİRİLİŞ KERKÜK 1 0 0 1 1 6 0 - 5 5 OTTOMAN 1 0 0 1 4 6 0 - 2
6 YÖNTEM KOZMETİK 1 0 0 1 1 8 0 - 7 6 MİLTAŞ 1 0 0 1 7 13 0 - 6
                                       
                                       
C GRUBU D GRUBU
O G B M A Y P AV. O G B M A Y P AV.
1 TALHA ÇORAP 1 1 0 0 13 0 3 13 1 ERHAN İPEK BEDİRLER YAPI 1 1 0 0 7 5 3 2
2 ORHANGAZİ GENÇLİK 1 1 0 0 9 1 3 8 2 ÇALIŞKAN NAKLİYAT 1 0 1 0 1 1 1 0
3 ALAZ FOTOĞRAFÇILIK 1 1 0 0 9 3 3 6 3 ORHANGAZİ MAH. 1 0 1 0 1 1 1 0
4 ORTADAĞ KÖŞK 1 0 0 1 3 9 0 - 6 4 1453 ÇINARDERE 1 0 1 0 1 1 1 0
5 FIRTINA KARDEŞLER 1 0 0 1 1 9 0 - 8 5 GÜLLÜBAĞLAR 1 0 1 0 1 1 1 0
6 SARAY GENÇLİK 1 0 0 1 0 13 0 - 13 6 FİRST CLASS GRUP 1 0 0 1 5 7 0 - 2
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       

 

 

Mesaj Yaz